+420 605 461 835

O mně

Jmenuji se Martina Šuhajová a provedu vás změnou přístupu ke zdraví od základu.
Mým cílem je, abyste byli zdraví, cítili se duševně a tělesně v dobré kondici a žili jste zdravým a naplněným životem. Mám 16leté zkušenosti s péčí o zákazníky a klienty.
V oblasti zdraví se pohybuji od roku 2012.  Jsem certifikovaná osobní trenérka a výživová poradkyně. K výživovému poradenství jsem postupně přidala osobní tréninky, aromaterapii a metodu Access Bars. Provozovala jsem vlastní EMS studio.
Za tu dobu mě oslovovali poradci z různých firem zabývajících se prodejem výživových doplňků. Všichni byli nejlepší a nabízeli to nejlepší :-) Nikdo mi ale nedokázal odpovědět na otázku, jak zjistím, že mi doplňky fungují, kromě toho, že se budu "cítit dobře". Občas jsem nějaký doplněk vyzkoušela, ale nic převratného jsem necítila, a tak jsem od dalšího zkoušení upustila. Hledala jsem "to svoje" a našla.
Pracuji v projektu, který se zabývá preventivní péčí o zdraví. Pomocí krevního testu, který měří zdraví buněčné membrány a její propustnost, zjistím, jak jste žili poslední měsíce, co jste jedli, a co vám v těle chybělo. Živiny, které vám v těle chyběly, dokážu vrátit zpět. Za další čtyři měsíce vám udělám srovnávací test, který zjistí, jak to u vás fungovalo, a jestli už je vaše tělo ochráněno proti civilizačním nemocem. 
Buňka je základní stavební a funkční jednotka těla. Pokud chcete mít zdravé tělo, musíte mít zdravé buňky. "Mozkem" buňky je BUNĚČNÁ MEMBRÁNA. Můžete si ji představit jako plastový obal s otvory. Na tom, jak moc jsou tyto otvory propustné závisí zdraví buňky. 
Zdravé buňky = zdravé tělo = zdravý život
Chcete zjistit, jestli vaše tělo využije na maximum, co mu posíláte, tím co jíte?    Chcete zjistit, jestli doplňky stravy, které užíváte, fungují, tak, jak mají a vaše tělo je dokáže naplno využít?                                                                                                              Marně si lámete hlavu s tím, že se vám nedaří zhubnout, i když dodržujete přesně to, co máte? Jak je možné, že někdo jí jako dřevorubec a nepřibere ani deko a vy si dáte jeden rohlík a přiberete dvě kila?                                                                                                      Cítíte se "nic moc", a přesto jsou všechna vaše vyšetření v naprostém pořádku?                                                   
Mám pro vás jednoduché řešení. Nechte se otestovat a zjistěte, jak se opravdu má vaše tělo! 
Zavolejte, napište nebo mě kontaktujte pomocí kontaktního formuláře a objednejte se na úvodní bezplatnou konzultaci.
Těším se na vás!
Martina Šuhajová                                                                                                                          +420 605 461 835                                                                                 jsem@martinasuhajova.cz                                                                                                         IČO: 68753543

Nasměrujte tělo správnou cestou. Společně můžeme najít řešení i pro vás!

Klikněte zde