O MNĚ

MŮJ OSOBNÍ PŘÍBĚH

Vítám Vás!

Jmenuji se Martina Šuhajová a v životě jsem se zaměřila na to, co mě baví a naplňuje. Ale nemyslete si. Nebyla to lehká cesta a místy byla a je dost trnitá, ale pozitiva této cesty mě stále přesvědčují o tom, že to má smysl. Lidé okolo mě se uzdravují a vše, co jsem vyzkoušela na sobě pomáhá i lidem okolo. Své zkušenosti z oblasti osobního rozvoje, přírodních esenciálních olejů a péče o zdraví jsem se rozhodla předávat dál. Vítejte!

Jak to začalo?
Od mládí miluji pohyb. Snila jsem o profesionální kariéře fitness trenéra a pravidelně jsem cvičila aerobik a navštěvovala fitness centrum. Po komplikaci, kterou mi přinesla má kolena jsem se musela svého snu vzdát. Přesto jsem se nevzdala a vybrala si cestu výživového poradce. V osobní rovině jsem za sebou měla zkušenost s mentální anorexií a proto jsem se chtěla na jídlo podívat z jiného pohledu. A podařilo se.

Mojí velkou výhodou bylo, že jsem ze své osobní zkušenosti věděla, že „správná váha“ není o počítání kalorií a striktním dodržováním poměru sacharidů, tuků a bílkovin, ale o hlavě, o sebelásce a sebe hodnotě. Klienti mi díky mému přístupu začali čím dál víc důvěřovat, otevírali se mi a společně jsme pracovali na přenastavení programů v hlavě a opravě duše. A najednou šla kila dolů takřka sama.

Díky lásce k pohybu jsem se svého snu nevzdala a po 22 letech jsem absolvovala kurz fitness trenéra díky mé další zkušenosti, která mi přišla do cesty. Revoluční EMS metoda cvičení mě zbavila bolesti kolen a já si založila soukromé EMS studio.
Součástí cvičení byla i následná relaxace po tréninku, při které jsem aplikovala aromaterapii. Čím více jsem se o aromaterapii učila, tím více mě pohlcovala a já došla ke svému poslednímu dílku, který zapadl do celého konceptu služeb, které nabízím teď.

Péči o tělo, duši a osobní rozvoj se spojil právě v aromaterapii a esencíálních olejích. Čisté esenciální oleje doTERRA mi doslova učarovaly a já se do aromaterapie úplně zamilovala. A to až do té míry, že jsem se rozhodla EMS studio uzavřít.
S EMS tréninkem jsem skončila a věnuji se jen aromaterapii,ve které můžu svoje zkušenosti s výživou, sportem a osobním rozvojem uplatnit naplno a v úplně jiné rovině.
Díky tomu, že esenciální oleje doTERRA mají certifikaci CPTG (Certifikovaná Čistá Terapeutická Třída), provádím s nimi techniku AromaTouch (viz.sekce AromaTouch).

Pokud máte jakékoliv dotazy, napište mi nebo rovnou zavolejte!
Těším se na Vás!
Vaše Martina

MOJE KVALIFIKACE

2012 – Poradce pro výživu (NUTRIS)

2012 – Odborné sestavení individuálního jídelníčku klienta (NUTRIS)

2012 – Obchodní dovednosti I., Obchodní dovednosti II. (INTEGRITY CONSULTING)

2014 – certifikáty JAFRA Péče o pleť I., Postupy a praxe- nový klient, Postupy a praxe – stálý klient, Péče o tělo – Spa&wellness

2017 – Instruktor fitness (IMPROVE ACADEMY)

2017 – Sportovní výživa (IMPROVE ACADEMY)

2018 – Osobní trenér 2.0 TRENÉRSKÉ IMPÉRIUM

2018 – AromaTouch technique (doTERRA)

KONTAKT